Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Oferty lokat w bankach

 

Aktualne oferty lokat w polskich bankach


Znajdziesz tu aktualne propozycje lokat oferowanych przez banki w Polsce. Prezentowane przez nas oferty zostały wybrane w drodze subiektywnej oceny - opieramy się na danych z najpopularniejszych i największych banków (uznawanych za liderów i cieszących się największym zainteresowaniem oraz zaufaniem klientów). Aktualizujemy informacje na początku każdego miesiąca kalendarzowego. Szybkie porównanie lokat, uwzględaniające wady i zalety poszczególnych ofert, podzielone w zależności od rodzaju i okresu trwania, znajdziesz w dziale ranking lokat.

Aktualne oferty lokat w bankach:

 

» neoBank

 

» mBank

 

» PKO BP

 

» Pekao SA

 

» Noble Bank

 

» ING Bank Śląski

 

» GETIN Bank

 

» Lukas Bank

 

» Kredyt Bank

 

» MultiBank
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1