Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Banki » neoBank

 

neoBank - informacje o lokatach


neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazwy neoBANK Wielkopolski Bank Spółdzielczy oferuje i promuje produkty i usługi bankowe.
W początkowym okresie nazwa neoBANK wykorzystywana była dla oznaczenia jedynie bankowości elektronicznej Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Przyjazne przyjęcie nowej nazwy neoBANK przez klientów i kontrahentów pozwoliło rozszerzyć posługiwanie się nazwą neoBANK na całość produktów i usług oferowanych przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy. neoBANK jest zatem częścią Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.
Lokata MAKSYMALNA - zmiana oprocentowania

Data dodania: 22-03-2012
neoBANK informuje, że z dniem 23 marca 2012 r. ulega zmianie Regulamin Promocji Lokaty onLINE 3M - Lokata MAKSYMALNA. Zgodnie z nowym Regulaminem Lokaty MAKSYMALNE zakładane od 23 marca 2012 r. są oprocentowane 6,9% w skali roku.  ... więcej »Lokata MAKSYMALNA - 7,2%

Data dodania: 08-03-2012
NeoBANK poszerzył z dniem 8 marca 2012 r. swoją ofertę promocyjnych lokat internetowych o nową niezwykle korzystnie oprocentowaną lokatę internetową Lokata MAKSYMALNA. Lokata MAKSYMALNA to specjalna oferta Lokaty onLINE 3M dla nowych klientów Oddziału onLINE neoBANK.  ... więcej »


Aktualizacja oferty depozytowej neoBANK na 29.02.2012

Data dodania: 29-02-2012
neoBANK poszerzył z dniem 29 lutego 2012 r. swoją ofertę promocyjnych lokat internetowych o trzy nowe korzystniej oprocentowane lokaty.
Nowe oferty w ramach kont osobistych i rachunku technicznego  ... więcej »Aukcja lokat - Zmiany w ofercie depozytowej neoBANK

Data dodania: 23-02-2012
neoBANK poszerzył swoją ofertę lokat internetowych o wysokooprocentowane Edycje w ramach Aukcji Lokat. Do oferty promocyjnej lokaty onLINE 3M zostały dodane lokaty o jeszcze wyższym oprocentowaniu.  ... więcej »Aktualna oferta lokat neoBANK onLINE na 10.02.2012

Data dodania: 10-02-2012
Zestawienie aktualnych ofert i promocji lokat w neoBANK onLINE na dzień 10 luty 2012. Szczegółowe informacje oraz najważniejsze parametry depozytów bankowych, które możemy założyć przez internet w neoBanku.  ... więcej »Źródło: www.neobank.pl
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6557/sztuka-zdobywania-pieniedzy.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1