Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Banki » PKO BP

 

PKO Bank Polski - informacje o lokatach


PKO BP (pełna nazwa: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna), to zdecydowany lider bankowości w Polsce, posiadający ugruntowioną pozycję na rynku, dzięki niemalże 100-letniej historii. PKO BP SA miało swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie dnia 10 listopada 2004 roku. Obecnym prezesem banku jest (od 1 października 2009 roku) Zbigniew Jagiełło. W ostatnich latach roczne zyski PKO wynosiły około 2,5 miliarda złotych.


PKO BP ma obecnie około:

 
  • 2000 bankomatów,
  • 1250 własnych placówek,
  • 2100 agencji,
  • prowadzi ponad 6,000,000 rachunków,
  • ponad 1,000,000 klientów PKO BP ma karty kredytowe.
 Lokata z oprocentowaniem na poziomie 8 proc...

Data dodania: 06-03-2012
PKO Bank Polski oferuje 3 miesięczną lokatę powiązaną z lokatą strukturyzowaną opartą na cenie ropy naftowej. Połowa inwestowanych w nią środków wpłacana jest na 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem sięgającym aż 8 proc. w skali roku, druga połowa lokowana jest na 2,5-letniej lokacie strukturyzowanej  ... więcej »


Zysk z lokaty strukturyzowanej EUR/PLN PKO BP

Data dodania: 08-02-2012
Oferowana w 6 okresach subskrypcji od lipca do grudnia ubiegłego roku lokata strukturyzowana EUR/PLN umożliwiła klientom, którzy zdecydowali się na jej subskrypcję inwestowanie na rynku walutowym i osiągnięcie zysków znacząco przekraczających te, które są dostępne na zwykłej lokacie  ... więcej »


Nowe produkty oszczędnościowo-inwestycyjne...

Data dodania: 16-01-2012
PKO Bank Polski wzbogacił ofertę produktów inwestycyjnych o kolejny produkt - 6-miesięczną lokatę strukturyzowaną opartą na kursie USD/PLN. Maksymalny zysk z lokaty może wynieść nawet 12 proc. w skali roku, przy pełnej ochronie zainwestowanego kapitału, w dniu zakończenia inwestycji.  ... więcej »


Źródło: www.pkobp.pl
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6627/3-kroki-do-wolnosci-finansowej.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1