Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Informacje o lokatach

 

Informacje o lokatach bankowych


W tym dziale przedstawiamy Państwu najciekawsze newsy oraz najbardziej przydatne artykuły ze świata lokat i inwestycji. Staramy się w możliwie łatwy sposób i w jak największym stopniu przybliżyć tematykę lokowania pieniędzy oraz tworzenia depozytów bankowych.


Informujemy gdzie i jak założyć najkorzystniejszą lokatę (opisujemy aktualne produkty inwestycyjne znajdujące się na rynku), wprowadzamy stopniowo w świat bezpiecznych inwestycji.Zabezpieczenie środków finansowych na lokatach
 
Przeglądając oferty lokat bankowych możemy znaleźć informację, że są one w pełni bezpieczne, co oznacza, że klient może mieć pewność zwrotu zainwestowanego w nie kapitału. Niektóre banki zapewniają dodatkowo klientów, że z lokaty osiągną określony zysk.  ... więcej »

ING Bank Śląski oferuje wyższe oprocentowanie lokat
 
W listopadzie bieżącego roku ING Bank Śląski podjął decyzję o zaoferowaniu swoim klientom wyższego oprocentowania większości ofert lokacyjnych. Z uwagi na to, konsumenci mają okazję do uzyskania wyższych zysków z bezpiecznych lokat bankowych.  ... więcej »

Czy na każdej lokacie zarabiamy?
 
Decydując się na zainwestowanie posiadanych środków finansowych właśnie w lokatę mamy przekonanie, że dzięki temu można w bezpieczny sposób wypracować zysk. Jego poziom co prawda nie należy do najwyższych, ale jednak pieniądze pracują, a sami klienci banków  ... więcej »

Najnowsza i najlepsza na rynku – Lokata BGŻ Optima
 
Bank BGŻ otworzył nową instytucję specjalizującą się w oszczędzaniu. Mowa tu o w pełni internetowym banku BGŻ Optima, który właśnie rozpoczął funkcjonowanie na polskim rynku. Oferuje on przede wszystkim produkty depozytowe, w tym bardzo atrakcyjne lokaty.  ... więcej »

Meritum Bank gwarantuje wysoki zysk na lokacie
 
Już od 10 listopada bieżącego roku wszyscy klienci mogą skorzystać w Meritum Bank z oferty na nową, atrakcyjną lokatę, w której bank gwarantuje wysokie oprocentowanie. Jeśli rząd rzeczywiście przegłosuje zapowiadane zmiany w Ordynacji podatkowej, likwidujące lokaty z kapitalizacją dzienną  ... więcej »

Alternatywa dla likwidowanych lokat bez podatku belki
 
Lokaty bez podatku Belki, nazywane również lokatami antypodatkowymi, były w ostatnich latach bardzo popularne. Nic w tym dziwnego, bowiem dzięki nim klient banku mógł wypracować stosunkowo wysokie zyski od depozytu i nie musiał od nich uiszczać 19% podatku od zysków kapitałowych.  ... więcej »

Inwestycja w wino
 
Inwestycja w wino polega na fizycznym nabywaniu skrzynek wina, które są następnie przechowywanych w profesjonalnych warunkach w certyfikowanych londyńskich piwnicach, zapewniających najwyższą jakość dojrzewania wina. Klient może załatwić wszystko bez konieczności osobistego  ... więcej »

Lokata Progresywna
 
Jeśli możemy dopłacać do kwoty, jaką wpłaciliśmy na początku lokaty, to mamy wtedy do czynienia z lokatą progresywną, zwaną także dynamiczną. Oprocentowanie takiej lokaty wzrasta wraz ze zwiększaniem odłożonej na niej kwoty, tak więc stopa oprocentowania jest zmienna.  ... więcej »

Lokaty Open Finance
 
Zakładając lokatę w Open Finance tak naprawdę nasze pieniądze powierzamy bankowi Noble Bank. Open Finance jest tylko pośrednikiem. Dzięki temu mamy gwarancję, że oszczędności chronione są prawem bankowym. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo pieniędzy.  ... więcej »

Lokaty walutowe
 
Lokaty walutowe to lokaty terminowe w obcych walutach. Mogą one przynieść bardzo duże zyski, lecz niekoniecznie. Są to ryzykowane lokaty, które nie posiadają gwarantowanego zysku w przeciwieństwie do lokat złotówkowych. Trzeba pamiętać o kwotach „operacyjnych” takich, jak kursy walut czy podatek Belki.  ... więcej »

Lokata rentierska
 
Informacje i charakterystyka lokat rentierskich - depozytów przeznaczonych dla najbogatszych klientów, wymagających systematycznego wypłacania wypracowanych odsetek. Dowiesz się jakie są warunki założenia takiej lokaty oraz ile możesz na niej realnie zarobić.  ... więcej »

Lokaty terminowe z funduszem inwestycyjnym
 
Sprawdź czym charakteryzuje się hybrydowe połączenie tradycyjnej lokaty terminowej z funduszem iwestycyjnym, który jest bardziej ryzykowny, ale zarazem daje możliwość uzyskania wyższego zwortu z ulokowanego kapitału. Zrób pierwszy krok w stronę inwestycji obarczonych większym ryzykiem.  ... więcej »

Lokaty terminowe
 
Lokaty terminowe to najstarsze i najpopularniejsze formy lokowania pieniędzy. Sama nazwa wskazuje na to, że są one zawierane na określony czas, po którym zostaną wypłacone, z góry ustalone, odsetki. Lokata terminowa trwa najczęściej od 1 do 36 miesięcy. Ostatnio coraz większą popularnością  ... więcej »

Lokaty strukturyzowane
 
Lokaty strukturyzowane składają się z dwóch elementów: bezpiecznej tradycyjnej lokaty (lub obligacji) oraz bardzo ryzykownej opcji lub funduszu. Lokata strukturyzowana działa na następującej zasadzie: część lokowanego kapitału jest przeznaczona na bezpieczne inwestycje, które wypracowują  ... więcej »

Lokaty jednodniowe - informacje
 
Lokaty jednodniowe stały się ostatnio hitem na Polskim rynku. Kuszą wysokim oprocentowaniem i codzienną kapitalizacją odsetek. Ze względu na fakt, że omijają tzw. podatek Belki, często mówi że są to lokaty antybelkowe. Lokata jednodniowa charakteryzuje się codzienną kapitalizacją odsetek, które  ... więcej »

Lokaty internetowe
 
Lokaty internetowe to tak naprawdę normalne lokaty, które możemy zakładać za pośrednictwem Internetu. Banki idąc z duchem czasu, musiały w końcu wprowadzić do swojej oferty zakładanie lokat online, aby zdobyć kolejnych klientów. Najczęściej lokaty internetowe nie różnią się niczym od standardowych  ... więcej »

Kalkulator lokat bankowych
 
Sprawdź nasze nowe narzędzie - kalkulator lokat, maksymalnie ułatwiające wyliczanie zysków z lokat. Wystarczy podać wysokość zdeponowanej kwoty, oprocentowanie lokaty oraz okres na jaki ją zakładamy, a kalkulator poda nam zyski z lokaty, a także realną kwotę jaką otrzymamy po opodatkowaniu.  ... więcej »

Podatek Belki
 
Każda osoba zainteresowana założeniem lokaty powinna wiedzieć co to jest podatek Belki (podatek od przychodu z lokat). Z nami nauczysz się obliczać realny zarobek z ulokowanych pieniędzy, co pomoże podjąć właściwe decyzje inwestycyjne. Uzyskasz także informacje na temat lokat omijających podatek Belki.  ... więcej »

Zerwanie lokaty
 
Sprawdź jakie są konsekwencje wcześniejszego zerwania lokaty oraz w jaki sposób uchronić się przed utratą zysku. Pokazujemy na czym polegają konta oszczędnościowe, jakimi warunkami są obwarowane, czym różnią się od tradycyjnych lokat oraz doradzimy, którą opcję wybrać.  ... więcej »

Kursy walut
 
Jeśli interesują Cię bardziej ryzykowne formy inwestycji, charakteryzujące się dużo wyższym potencjałem zarobku niż bezpieczne lokaty bankowe, zachęcamy do zapoznania się z największym światowym rynkiem walutowym - Forex. Sprawdź dlaczego każdego dnia setki tysięcy osób śledzą aktualne kursy walut.  ... więcej »


Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6418/fundusze-inwestycyjne.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1