Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » ING Bank Śląski oferuje wyższe oprocentowanie lokat

 

ING Bank Śląski oferuje wyższe oprocentowanie lokat


W listopadzie bieżącego roku ING Bank Śląski podjął decyzję o zaoferowaniu swoim klientom wyższego oprocentowania większości ofert lokacyjnych. Z uwagi na to, konsumenci mają okazję do uzyskania wyższych zysków z bezpiecznych lokat bankowych.


Wyższe oprocentowanie dotyczy wybranych produktów depozytowych w złotych, dla klientów indywidualnych. Zmiany w ofercie ING Banku Śląskiego zaczęły obowiązywać już na początku listopada 2011 roku.


Cieszy to wszystkich klientów, którzy lokują swoje nadwyżki finansowe w lokaty bankowe. Poza wszystkim, warto powiedzieć, że nie po raz pierwszy w tym roku ING Bank Śląski podnosi oprocentowanie swoich produktów depozytowych.


W gronie lokat, w stosunku do których ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie w skali roku, znalazły się następujące produkty:

  • • eLokata 6M w PLN - minimalna kwota lokat wynosi 1000 zł. Przed zmianą jej oprocentowanie wynosiło 4,5%, a obecnie wynosi ono 5% w skali roku,
  • • eLokata 12M w PLN - minimalna kwota lokat wynosi 1000 zł. Przed zmianą jej oprocentowanie wynosiło 4,75%, a obecnie wynosi ono 5,05% w skali roku,
  • • Lokata Ekstra Premia 6M – klient może na niej zdeponować kwotę od 1 000 do 500 000 zł. Przed zmianą jej oprocentowanie wynosiło 4,5%, a obecnie wynosi ono 5% w skali roku,
  • • Lokata Ekstra Premia 12M - klient może na niej zdeponować kwotę od 1 000 do 500 000 zł. Przed zmianą jej oprocentowanie wynosiło 4,75%, a obecnie wynosi ono 5,05% w skali roku.


Klienci chcący założyć eLokatę w ING Banku Śląskim muszą korzystać uprzednio z systemu bankowości elektronicznej ING BankOnLine.


Po zakończeniu terminu inwestycji, a więc po 6-ciu lub 12-stu miesiącach, środki z lokaty są przelewane przez bank bezpośrednio na Otwarte Konto Oszczędnościowe klienta. Można je założyć przy okazji składania wniosku o otwarcie lokaty.


Warunkiem skorzystania z oferty ING Banku Śląskiego na Lokatę Ekstra Premia jest posiadanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w tym banku. Lokaty tego typu są dostępne w każdym oddziale ING Banku Śląskiego. Od zysków lokat założonych w ING Banku Śląskich, wskazanych powyżej, konieczne jest opłącenie19% podatku Belki, czyli podatku od zysków kapitałowych. W obliczu przyszłej likwidacji lokat antypodatkowych, oferta produktów lokacyjnych ING Banku Śląskiego zdaje się być o wiele bardziej atrakcyjna, niż do tej pory.
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6418/fundusze-inwestycyjne.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1