Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Inwestycja w wino

 

Inwestycja w wino - Wealth Solutions

Inwestycja w wino polega na fizycznym nabywaniu skrzynek wina, które są następnie przechowywanych w profesjonalnych warunkach w certyfikowanych londyńskich piwnicach, zapewniających najwyższą jakość dojrzewania wina. Klient może załatwić wszystko bez konieczności osobistego stawiania się w siedzibie firmy.• Klient Wealth Solutions podpisuje umowę inwestycyjną • Po przelaniu środków na inwestycję Wealth Solutions zamawia wino lub wina do portfolio Klienta • Przez ok. 14 dni weryfikowana jest jakość skrzynek, etykiet, ubytków korka oraz innych czynników mających wpływ na starzenie się wina oraz jego wycenę • Po pozytywnej analizie Wealth Solutions kupuje w imieniu Klienta wino • Wino przechowywane jest w wyspecjalizowanej piwnicy w Wielkiej Brytanii, koszt przechowywania wraz z ubezpieczeniem to 15 GBP/skrzynkę/rok • Rekomendowany okres trwania inwestycji to 3-5 lat, minimum to 2 lata • Co pół roku Klient otrzymuje raport z wyceną jego inwestycji


Sprawdź ofertę lokat Open Finance »

Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1