Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Kalkulator lokat bankowych

 

Kalkulator lokat bankowych

Kalkulator lokat bankowych to bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób obliczyć potencjalne zyski z danej lokaty. W kilka minut możemy porównać oferty lokat różnych banków i obliczyć potencjalne zyski z każdej z nich, a następnie wybrać najlepszą dla nas opcję.


Kalkulator wymaga podania jaką kwotę przeznaczamy do wpłacenia na lokatę (wyrażaną w PLN), na jaki okres czasu (podawany w miesiącach) oraz jakie jest oprocentowanie danej lokaty (w skali roku). Liczby wymagające podawania części setnych i dziesiętnych rozdzielamy "." - kropką. Od razu po podaniu danych, otrzymujemy łączną sumę jaką uzyskamy po zakończeniu lokaty (przy założeniu, że kapitalizacje są roczne), zysk z depozytu oraz realny zarobek z lokaty, po odjęciu 19-sto procentowego podatku od od dochodów kapitałowych - podatku Belki. Zobacz także: kalkulator kredytowy hipoteczny.Kwota (w PLN):
Oprocentowanie:
Ilość miesięcy:

Suma:
Zysk:
Po opodatkowaniu:
   
 


Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6507/inteligentne-inwestowanie.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1