Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata 24-miesięczna Open Finance

 
 

Lokata 24-miesięczna Open Finance

Jest to lokata, jak sama nazwa wskazuje, zakładana na 24 miesiące. Jest ona skierowana przede wszystkim do tych, którzy obawiają się, że w przyszłości stopy procentowe lokat będą spadać. Lokata ta gwarantuje stałe oprocentowanie. W pierwszym roku zarobimy 6%, natomiast w drugim mamy zagwarantowane 4,75%. Średnie roczne oprocentowanie Lokaty 24-miesięcznej wynosi 5,375%.

  • 1. Rok - 6%
  • 2. Rok - 4,75%


Minimalna kwota, jaką musimy wpłacić zakładając Lokatę 24-mieisęczną to 500 zł. Kwota maksymalna nie jest ustalona. Można ją założyć w tylko w złotówkach. Jeśli potrzebujemy pieniędzy i chcemy zlikwidować lokatę przed czasem jej ukończenia, musimy liczyć się z utratą naliczonych odsetek.


Istotne jest to, że odsetki naliczane są na koniec okresu a nie codziennie, jak to jest możliwe w przypadku innych lokat. Przez to płacimy podatek Belki. Lokata odnawia się automatycznie na aktualnych warunkach przewidzianych na dany dzień.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1