Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata 4x4 Open Finance

 
 

Lokata 4x4 Open Finance

Jest to lokata, którą można było założyć w dniach od 20 lipca do 24 lipca 2011 roku. Okres, na jaki możemy założyć Lokatę 4x4 wynosi 16 miesięcy. Oprocentowanie w skali roku wynosi 5,46%, istotne jest to, że na Lokacie 4x4 odsetki naliczane są codziennie. Stopa procentowa jest stała.


Lokatę 4x4 można założyć mając już 500 zł. Jeśli jednorazowo chcemy ulokować większą sumę pieniędzy możemy maksymalnie wpłacić 15 000 zł. Oczywiście można założyć wiele mniejszych lokat, ale tylko w złotówkach.


Charakterystyczne jest to, że co cztery miesiące mamy możliwość zerwania umowy. Otrzymamy wtedy całą zainwestowaną przez na kwotę plus odsetki. Chęć wypłaty pieniędzy musimy zgłosić trzy dni przed rozpoczęciem kolejnych czterech miesięcy oszczędzania. Dni, podczas których można składać dyspozycje o zerwanie lokaty podawane są do wiadomości klienta. Można je również sprawdzić, po zalogowaniu, na stronie www.openonline.pl. Natomiast, jeśli lokata zostanie zerwana w innym terminie tracimy wszystkie naliczone odsetki i otrzymujemy tylko kapitał początkowy.
Lokata 4x4 odnawia się na warunkach Lokaty Optymalnej.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1