Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Internetowa Open Finance

 
 

Lokata Internetowa Open Finance

Jest to lokata bankowa z rocznym oprocentowaniem w wysokości 5%. Istotne jest to, że jest to oprocentowanie stałe, i przy tym nie takie niskie. Mamy do wyboru trzy okresy, na które możemy założyć Lokatę Internetową:

  • - 3 miesiące
  • - 6 miesięcy
  • - 12 miesięcy


Czas, na jaki zakładamy lokatę nie ma wpływu na wysokość oprocentowania. Odsetki wpływają na zakończenie umowy. Przez co musimy odprowadzić podatek i tak naprawdę otrzymujemy mniej pieniędzy. Gdy umowa się kończy, możemy ją przedłużyć, ale na warunkach obowiązujących przy zawieraniu wcześniejszej umowy.Tak jak pozostałe lokaty Open Finance, tak i tę można założyć szybko przez Internet. Można ją uruchomić tylko w złotówkach. Lokatę Internetową można założyć od 500 zł. Kwota maksymalna nie jest ustalona.


W przypadku zerwania Lokaty Internetowej przed końcem okresu, na który została założona tracimy odsetki. Dostajemy nasz kapitał początkowy.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1