Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Na Wyścigi Open Finance

 
 

Lokata Na Wyścigi Open Finance

Open Finance co jakiś czas (do tej pory już trzy razy) proponuje Lokatę Na Wyścigi. Jest to lokata, którą można założyć na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Może być założonych łącznie tylko 10 000 Lokat Na Wyścigi. O możliwości założenia lokaty decyduje moment rejestracji w systemie. Warto dodać, że warunki tej lokaty są jednymi z lepszych na rynku. Poprzednie edycje lokaty cieszyły się dużym powodzeniem i w przeciągu kilku dni zostały wszystkie wykupione.


Lokata zakładana jest na 3 miesiące. Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek nie jest naliczany podatek Belki. Oprocentowanie Lokaty na wyścigi wynosi 5,55% w skali roku. Jest to oprocentowanie równe 6,9% na zwykłej lokacie, od której odprowadzany jest podatek Belki.
Minimalną kwotą, jaką możemy zainwestować w Lokatę na wyścigi jest 500 zł, natomiast maksymalną 15 000zł. W przypadku zerwania lokaty przed końcem terminu tracimy wszystkie odsetki.


Uwaga! Jeden klient może założyć maksymalnie siedem lokat po 15 000 zł.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6307/inwestowanie-pieniedzy-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1