Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Niezmienna Open Finance

 
 

Lokata Niezmienna Open Finance

Jest to lokata z oprocentowaniem w wysokości 5,27%. Jest ona analogiczna do Lokaty Niezmiennej w Getin Banku. Kapitalizacja odsetek następuje codziennie. Stopa procentowa w Lokacie Niezmiennej jest stała. Atutem lokaty jest, to że została ona zabezpieczona przed ewentualnymi zmianami w opodatkowaniu. Podatek od Lokaty Niezmiennej jest równy 0 zł. Gdyby kwota na lokacie miałaby mieć odprowadzany podatek w wysokości 19% to analogicznie klient na takiej lokacie posiadałby oprocentowanie 6,68%, aby zyski były takie same. Dlatego też Open Finance zastrzega, że w razie zmian w ordynacji podatkowej na Lokacie Niezmiennej będzie naliczane 6,68%. Zaletą Lokaty Niezmiennej jest to, że dzięki dziennej kapitalizacji odsetek omijany jest podatek Belki.

  • Lokata Niezmienna – 5,27%
  • Lokata tradycyjna – 6,68%


Lokata Niezmienna z założenia ma być korzystną lokatą po zmianach, jakie zapowiedziało Ministerstwo Finansów, w naliczaniu podatku od przychodów kapitałowych, który do tej pory był zaokrąglany do złotówek, a będzie zaokrąglany do pełnych groszy. Okres, na który możemy uruchomić lokatę nie jest elastyczny. Lokatę Niezmienną można założyć tylko na 12 miesięcy.


Minimalna kwota, jaką można wpłacić na Lokatę Niezmienną to 1 000 zł, natomiast najwyższa wynosi 15 000 zł. Lokatę możemy założyć tylko w złotówkach. Możemy oczywiście wpłacić więcej pieniędzy, tylko, że musimy rozdzielić kwotę na kilka mniejszych lokat.


Lokata Niezmienna odnawia się na zasadach, jakie obowiązują podczas zakładania Lokaty Optymalnej w danym dniu. Podobnie, jak w przypadku innych lokat Open Finance, jeśli chcemy wypłacić pieniądze przed końcem umowy, tracimy należne odsetki.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6418/fundusze-inwestycyjne.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1