Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Optymalna

 
 

Lokata Optymalna

Lokata Optymalna jest to lokata ze stałym oprocentowaniem proponowana przez Noble Bank za pośrednictwem Open Finance. Jest ona atrakcyjna przede wszystkim dlatego, że jest to jedna z korzystniej oprocentowanych lokat, a odsetki naliczane są codziennie. Dzięki temu omijany jest podatek Belki. Już od dłuższego czasu uważana jest za jedną z bardziej opłacalnych lokat na naszym rynku.


Dużym plusem Lokaty Optymalnej jest również fakt, że można ją założyć przez Internet i na bieżąco śledzić zyski. Liczba zakładanych przez nas lokat jest nieograniczona. Istotne jest również to, że nie trzeba mieć konta w danym banku, aby założyć Lokatę Optymalną.


Okres, na jaki można założyć Lokatę Optymalną jest elastyczny. Mamy więc do wyboru:

  • - 3 miesiące
  • - 6 miesięcy
  • - 12 miesięcy
  • - 24 miesiące


Uruchomienie lokaty nie jest trudne. Online wystarczy wypełnić wniosek, mailowo otrzymujemy numer rachunku, na który mamy wpłacić naszą kwotę, a następnie dostajemy potwierdzenie założenia lokaty. Od momentu wysłania wniosku o założenie Lokaty Optymalnej mamy dwa tygodnie na wpłacenie danej kwoty. Po upływie 14 dni nasz wniosek jest już nieważny.


Minimalna kwota jaką trzeba wpłacić na Lokatę Optymalną wynosi 500 zł, natomiast maksymalna to 15 000 zł. Przy kwocie maksymalnej dzięki dziennej kapitalizacji również nie jest naliczany 19% podatek Belki, przez co nasze zyski są jeszcze większe.Tak więc jeśli Open Finance informuje, że oprocentowanie będzie maleć, możemy wysłać wniosek o założenie Lokaty Optymalnej i odczekać 14 dni, gdyż tyle jest on ważny. Część klientów w obawie przed kolejnymi obniżkami oprocentowania, przed końcem okresu, na który została założona, przedłuża umowę.


Jeśli chcemy zlikwidować lokatę przed końcem terminu, na jaki zostały wpłacone pieniądze, musimy liczyć się z utratą odsetek – otrzymujemy tylko kapitał, który wcześniej ulokowaliśmy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem przy wpłacaniu większej kwoty na Lokatę Optymalną jest podzielenie jej na kilka lokat po 500 zł.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6307/inwestowanie-pieniedzy-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1