Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Pół na Pół Open Finance

 
 

Lokata Pół na Pół Open Finance

Jest to lokata ze stałą stopą oprocentowania. Istotą tej lokaty i jej atrakcyjność polegają na tym, że w rzeczywistości jest ona połączeniem dwóch różnych lokat. Na pierwszej, lokacie dwumiesięcznej, dostajemy 7%, natomiast na drugiej, lokacie dwunastomiesięcznej, otrzymujemy 5%. Lokatę pół na pół również można założyć w prosty sposób za pośrednictwem Internetu.


Minimalna kwota, która potrzebna jest na założenie Lokaty Pół na Pół to 1000 zł. Kwota maksymalna nie jest określona. Kapitał musi być w złotówkach. Nie ma możliwości założenia lokaty w obcej walucie.


Co oznacza tytułowe „Pół na Pół”? Wpłacając na Lokatę przykładowo 1000 zł, połowa pieniędzy będzie na lokacie dwumiesięcznej, na której zarobimy 7%, natomiast druga połowa, na lokacie dwunastomiesięcznej, na której otrzymamy 5%. Jeśli wpłaconej kwoty nie da się podzielić na dwie równe części, nadwyżka w postaci jednego grosza zostaje dopisana do lokaty dwumiesięcznej.


Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu. Dlatego też od kwoty odprowadzany jest podatek Belki. Oprocentowanie w skali roku jest następujące:

  • 2 miesiące - 7%
  • 12 miesięcy - 5%


Wypłacenie gotówki przed końcem umowy wiąże się z utraceniem odsetek. Lokata Pół na Pół jest automatycznie odnawiana na taki sam okres zgodnie z aktualną ofertą.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6479/finanse-dla-kazdego.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1