Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata Rewolwer Open Finance

 
 

Lokata Rewolwer Open Finance

Jest lokata z oprocentowaniem w wysokości 5,01% na rok. Korzystne jest dzienne naliczanie odsetek, gdyż dzięki temu nie płacimy 19 % podatku. Analogicznie na lokacie tradycyjnej z tzw. podatkiem Belki otrzymalibyśmy 6,5%. Istotne jest to, że stopa procentowa jest stała. Czas, na jaki możemy założyć Lokatę Rewolwer to 24 miesiące. Nie mamy więc dużego wyboru.


Tym, co odróżnia Lokatę Rewolwer od innych lokat jest fakt, że co trzy miesiące możemy sprawdzać stan pieniędzy i w ciągu trzech dni możemy zerwać umowę bez utraty naliczonych odsetek. Lokata Rewolwer odnawiana jest automatycznie na zasadach Lokaty Optymalnej.


Wystarczy, że klient posiada 500 zł, gdyż od takiej kwoty można założyć Lokatę Rewolwer. Maksymalnie można na niej umieścić 15 000 zł. Nawet mając oszczędności w obcych walutach, nie możemy założyć lokaty, gdyż Lokatę Rewolwer zakładamy tylko w złotówkach. Jeśli planujemy wypłacić pieniądze wcześniej niż po 24 miesiącach, musimy liczyć się z utratą odsetek.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6507/inteligentne-inwestowanie.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1