Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance » Lokata z Doradcą Open Finance

 
 

Lokata z Doradcą Open Finance

Odbiorcami Lokaty z Doradcą mają być osoby, które nie korzystały jeszcze z usług Open Online. Jest to lokata zakładana na 2 miesiące. Oprocentowanie Lokaty z Doradcą jest stałe i wynosi 5,25% w skali roku. Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek nie jest odprowadzany podatek Belki. Open Finance proponuje zwiększenie oprocentowania po spotkaniu z doradcą.


Open Finance reklamuję tę lokatę, jako lokatę z oprocentowaniem 8,5%. Czy rzeczywiście tak jest? Tak naprawdę po spotkaniu z doradcą nasze oprocentowanie wzrasta do 6,85%, gdyż odsetki naliczane są codziennie i nie płacimy podatku Belki. Odpowiada to oprocentowaniu w wysokości 8,5% na zwykłej lokacie, na której ten podatek jest odprowadzany. Należy ten fakt podkreślić, gdyż wszystkie oferty Open Finance przedstawiał bez podatku Belki, tak jak to w rzeczywistości ma miejsce na ich lokatach. Tym razem jest inaczej. Zawsze należy dobrze przeanalizować ofertę i nie dać się zwieść takim chwytom.


Jak wygląda założenie Lokaty z Doradca?

  • - online wypełniamy wniosek o założenie Lokaty z Doradcą
  • - wpłacamy pieniądze na lokatę
  • - dzwoni do nas pracownik Open Finance
  • - spotykamy się z doradcą Open Finance w ich siedzibie
  • - doradca rozmawia z nami o naszych finansach, podnosi oprocentowanie naszej lokaty, wysyła do Banku zlecenie
  • - w ciągu trzech dni roboczych wzrasta oprocentowanie naszej Lokaty z Doradcą do 8,5% w skali roku


Lokata jest dostępna od minimalnej kwoty 500 zł, najwięcej na jedną lokatę możemy wpłacić 10 000 zł. Oferta nie obejmuje obcych walut. Lokatę z Doradcą można założyć tylko w złotówkach. Ważne jest to, że jeden klient może założyć tylko 10 Lokat z Doradcą. Jeśli wypłacimy pieniądze przed końcem umowy zostaną nam odebrane wszystkie naliczone odsetki.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6293/praktyczne-porady-finansowe.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1