Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Internetowe

 

Lokaty Internetowe


Lokaty internetowe to tak naprawdę normalne lokaty, które możemy zakładać za pośrednictwem Internetu. Banki idąc z duchem czasu, musiały w końcu wprowadzić do swojej oferty zakładanie lokat online, aby zdobyć kolejnych klientów.


Najczęściej lokaty internetowe nie różnią się niczym od standardowych depozytów bankowych. W niektórych przypadkach jest możliwość, że zakładanie lokat przez Internet jest korzystniejsze, ponieważ robimy wszystko automatycznie - założenie lokaty nie wymaga pomocy i czasu pracownika banku, które oczywiście kosztują.


Część osób podchodzi do rozliczeń pieniężnych i inwestycji przez Internet bardzo nieufnie, gdyż boją się, że mogą stracić pieniądze (zarówno poprzez kradzież, ale także, że sami mogą coś niewłaściwie zrobić).

Pragniemy uspokoić wszystkich zainteresowanych, że nad bezpieczeństwem bankowych transakcji online pracują sztaby specjalistów, a wszystkie algorytmy wymagane do wykonywania transakcji oraz oprogramowanie muszą posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Dodatkowo wprowadzonych jest wiele zabezpieczeń, na przykład kody jednorazowe, które właściwie uniemożliwiają osobom trzecim dostęp do naszego konta.


Jeśli posiadamy odpowiedni kapitał i jesteśmy zainteresowani bezpiecznymi inwestycjami, to lokaty internetowe będą dla nas wspaniałym miejscem do wygodnego pomnażania pieniędzy.

Zakładanie depozytów online ma bardzo wiele zalet (żeby nie powiedzieć, że same zalety). Przede wszystkim możemy w łatwy sposób porównać oferty banków i wybrać najdogodniejszą dla nas. Kolejną zaletą jest fakt, że możemy bez pośpiechu przeanalizować każdy regulamin i umowę, a wszystko to robimy siedząc w wygodnym fotelu przy herbacie! Jeśli ktoś zaczął już inwestować pieniądze przez Internet z pewnością nie będzie chciał powrócić do standardowych rozwiązań.


Oczywiście warto pamiętać, że lokaty internetowe to tylko jeden z niewielu sposobów zarządzania kapitałem online, banki mają w swojej ofercie masę innych możliwości inwestowania (przeróżne fundusze inwestycyjne, bezpośrednia gra na giełdzie, zakup różnego rodzaju opcji itp.).Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6453/fundusze-inwestycyjne-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1