Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Lokaty Open Finance

 

Lokaty Open Finance

Zakładając lokatę w Open Finance tak naprawdę nasze pieniądze powierzamy bankowi Noble Bank. Open Finance jest tylko pośrednikiem. Dzięki temu mamy gwarancję, że oszczędności chronione są prawem bankowym. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo pieniędzy. Ponadto można umówić się na spotkanie z doradcą bankowym, który pomoże wybrać najlepszą dla nas lokatę. A lokat proponowanych przez Open Finance jest naprawdę dużo. Aktualnie w ofercie jest aż 10 rodzajów lokat:


  1. Lokata Optymalna
  2. Lokata Internetowa
  3. Lokata Pół na Pół
  4. Lokata 24-miesięczna
  5. Lokata 36-miesięczna
  6. Lokata Niezmienna
  7. Lokata Rewolwer
  8. Lokata z Doradcą
  9. Lokata 4x4
  10. Lokata Na Wyścigi


UWAGA! Rodzaje lokat i warunki, na których są zakładane mogą ulegać w przyszłości zmianie. Mogą powstawać nowe lokaty a inne mogą być już nieaktualne.


Gwarancja bezpieczeństwa

Nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Open Finance jest częścią Getin Noble Bank, dzięki czemu oszczędności są objęte depozytami gwarantowanymi w 100 % przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty 100 000 euro.


Atrakcyjność lokat Open Finance

Lokaty Open Finance są atrakcyjne przede wszystkim dlatego, że nie jest odprowadzany od większości z nich podatek Belki. Jest to możliwe dzięki dziennej kapitalizacji odsetek. Ponadto przez Internet możemy na bieżąco śledzić stan naszej lokaty.


Jak założyć lokatę w Open Finance przez Internet?

Możliwość założenia lokaty przez Internet jest dużą wygodą. Dużym plusem jest to, że założenie lokaty jest łatwe i szybkie. Uruchomienie lokaty nie jest trudne. Online wystarczy wypełnić wniosek, mailowo otrzymujemy numer rachunku, na który mamy wpłacić naszą kwotę, a następnie dostajemy potwierdzenie założenia lokaty. Od momentu wysłania wniosku o założenie lokaty Open Finance mamy dwa tygodnie na wpłacenie danej kwoty. Po upływie 14 dni nasz wniosek jest już nieważny.
Sprawdź ofertę lokat Open Finance »


Jakie warunki trzeba spełnić, aby założyć Lokatę w Open Finance?

W rzeczywistości nie ma wymagających warunków. Istotne jest to, że nie trzeba być klientem Noble Banku, aby założyć lokatę. Uruchamiając lokatę przez Internet otrzymujemy login i hasło.


Jak zarządzać lokatami Open Finance?

Musimy zalogować się do systemu transakcyjnego na www.openonline.pl. Po wpisaniu loginu i hasła mamy dostęp do naszych lokat. Na bieżąco widzimy, jak wzrastają odsetki. W razie pytań i problemów można zadzwonić na infolinię: +48 22 205 60 10. W systemie możemy przedłużać lokaty, zamykać je, ale również otwierać nowe.


Jak przedłużyć lokatę w Open Finance?

Dwa tygodnie przed końcem ważności lokaty otrzymamy wiadomość o możliwości przedłużenia lokaty. Daną lokatę można przedłużyć na inną, aktualnie dostępną w ofercie, lokatę Open Finance. Należy się zalogować w systemie, kliknąć „przedłuż” przy danej lokacie, następnie wybieramy atrakcyjną dla nas lokatę, wybieramy odnawialność lokaty i potwierdzamy.


Joanna Woron
ranking-lokat.plJeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6307/inwestowanie-pieniedzy-w-praktyce.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1