Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Meritum Bank gwarantuje wysoki zysk na lokacie

 

Meritum Bank gwarantuje wysoki zysk na lokacie


Już od 10 listopada bieżącego roku wszyscy klienci mogą skorzystać w Meritum Bank z oferty na nową, atrakcyjną lokatę, w której bank gwarantuje wysokie oprocentowanie. Jeśli rząd rzeczywiście przegłosuje zapowiadane zmiany w Ordynacji podatkowej, likwidujące lokaty z kapitalizacją dzienną bez podatku Belki, Meritum Bank umożliwi klientom uzyskanie korzystnego dla nich oprocentowania.


Począwszy od lipca 2011 roku klienci Meritum Banku mogli założyć roczną lokatę z gwarancją, a od listopada w ofercie banku pojawiły się lokaty 6-miesięczne, objęte podobną gwarancją satysfakcji dla klienta. W ten sposób Meritum Bank skłania klientów do deponowania w nim pieniędzy na lokatach i reaguje na doniesienia o zmianach sposobu naliczania podatku od zysków kapitałowych, w tym zysków od lokat.


Oferta lokacyjna w Meritum Banku jest unikalna na skalę całego polskiego rynku. Wraz z pojawieniem się ponownie planów zmian w Ordynacji podatkowej w Polsce, klienci zaczęli interesować się możliwością atrakcyjnego sposobu deponowania wolnych środków finansowych w bankach. Jeśli zmiana Ordynacji podatkowej wejdzie w życie, tzw. podatek Belki będzie trzeba odprowadzać od każdej lokaty, nawet od tych, które dotychczas były nazywane antybelkowymi. W odpowiedzi na takie zmiany rynkowe Meritum Bank zaoferował gwarancję zysku na lokatach 6 i 12-miesięcznych. Zobowiązał się on do podniesienia nominalnego oprocentowania tychże lokat z chwilą zmiany Ordynacji podatkowej.


Z uwagi na to, klienci wybierający lokaty z gwarancją zysku, mają pewność, że odsetki od lokaty finalnie zostaną im wypłacone w założonej uprzednio wysokości. Lokata z gwarancją cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Półroczne depozyty z dzienną kapitalizacją odsetek mają oprocentowanie równe 6,06% netto, co porównywalne jest z oprocentowaniem 7,60% na zwykłej lokacie z podatkiem. Z kolei, roczne lokaty z gwarancją zysku z dzienną kapitalizacją oprocentowane są na 5,59%, czyli tyle co 7,1% na tradycyjnej lokacie.


Nową lokatę w Meritum Banku może otworzyć zarówno dotychczasowy klient banku, jak i osoba, która do tej pory nie korzystała z jego usług. Ważne jest to, że lokatę z gwarancją zysku można otworzyć przez Internet, albo w placówkach banku. Każdy z klientów ma możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat.
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6507/inteligentne-inwestowanie.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1