Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Najnowsza i najlepsza na rynku – Lokata BGŻ Optima

 

Najnowsza i najlepsza na rynku – Lokata BGŻ Optima


Bank BGŻ otworzył nową instytucję specjalizującą się w oszczędzaniu. Mowa tu o w pełni internetowym banku BGŻ Optima, który właśnie rozpoczął funkcjonowanie na polskim rynku. Oferuje on przede wszystkim produkty depozytowe, w tym bardzo atrakcyjne lokaty. Bank BGŻ Optima gwarantuje 100% bezpieczeństwo gromadzonych przez siebie środków, dzięki gwarancjom udzielonym przez swojego właściciela – Bank BGŻ.


Najbardziej interesującą ofertą lokat w BGŻ Optima jest lokata dzienna, posiadająca dzienną kapitalizację, dzięki czemu zyski wypracowane na tej lokacie są jak na razie zwolnione z podatku Belki. Oprocentowanie lokaty dziennej w BGŻ Optima jest najwyższe w chwili obecnej na rynku, ponieważ wynosi ono 6,48% w skali roku, co porównywalne jest z oprocentowaniem rzędu 8% na zwykłej lokacie. Co więcej, nawet jeśli zostaną wprowadzone zmiany w Ordynacji podatkowej w Polsce, które skutecznie zlikwidują lokaty antybelkowe, to wysokość oprocentowania depozytu dziennego w BGŻ Optima pozostanie taka sama.


Minimalnie na Lokacie dziennej w BGŻ Optima można zdeponować 1000 zł, a maksymalnie - 13 500 zł. Takie granice wysokości lokaty są podyktowane szczególną konstrukcją lokaty antypodatkowej. Środki na lokatę dzienną deponent może złożyć na minimalnie 1 dzień, przez co zawsze ma on dostęp do swoich pieniędzy. Po terminie zapadalności lokata dzienna może się odnawiać automatycznie, na taki sam okres czasu.


Klienci mogą założyć maksymalnie do 8 Lokat dziennych w BGŻ Optima. Żadna z nich nie może przekroczyć jednak kwoty 13 500 zł. Jeśli klient przy zakładaniu lokaty wybierze opcję automatycznego odnawiania, wówczas odsetki każdego dnia będą naliczane od wyższej kwoty, dzięki czemu będą większe.


Bank BGŻ Optima oferuje swoim klientom równie atrakcyjne lokaty terminowe, które można założyć na 1, 3, 6, 12 lub 24 miesiące. Wysokość oprocentowania depozytów terminowych uzależniona jest od czasu trwania lokaty. Lokaty roczne i dwuletnie mają oprocentowanie rzędu 5,30% w skali roku. Minimalnie, na takiej lokacie można zdeponować 1000 zł, a maksymalnie 1 000 000 zł. Lokaty terminowe są zakładane wyłącznie w polskich złotych. Bank BGŻ Optima do otwarcia lokaty terminowej wymaga od klientów wcześniejszego otwarcia Konta BGŻOptima.
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
Bitcoin w XTB (X-Trade Brokers)
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6293/praktyczne-porady-finansowe.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1