Kalkulator lokat bankowych

Santander Consumer Bank
Uwaga! Teraz Lokata Direct+ Internet znajdująca się w ofercie Santander Consumer Bank ma oprocentowanie 6,5% w skali roku@
Sprawdź lokatę Direct+ Internet 6,5% !!!

 

Lokata w Getin Bank
Lokata na start Getin Bank to zyskowna, wygodna i bezpieczna lokata na 2 lub 3 miesiące, z realnym oprocentowa- niem wynoszącym ponad 6% w skali roku.
Sprawdź Lokatę na start »

 

Lokaty z Expanderem
Wybierz dogodną lokatę z pomocą niezależnego doradcy finansowego - firmy Expander. Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby skontaktować się z doradcą.
Sprawdź lokaty z Expanderem »

 

Najlepsza lokata dla Ciebie
Wybierz najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich konkretnych potrzeb! Skorzystaj z całkowicie darmowej i niezobowiązującej pomocy doradcy finansowego.
Wybierz najlepszą lokatę »

 

Strona główna » Podatek Belki

 

Podatek Belki - informacje


Podatek Belki to podatek od zysków kapitałowych i wynosi 19%. Jest to jeden z najbardziej znanych i nielubianych podatków. Ma z nim styczność każda osoba, która zaczęła zarabiać pieniądze - musi się z nich rozliczyć z Urzędem Skarbowym.


Niestety temu opodatkowaniu podlegają także zyski z inwestycji takich jak lokaty, dlatego postanowiliśmy przybliżyć tą tematykę i pokazać, jak obliczyć ile pieniędzy będziemy musięli oddać fiskusowi.


Obliczanie podatku od zysków kapitałowych:

Krok 1: zaokrąglamy zysk do pełnych złotówek

Krok 2: Obliczamy 19% podatku od zaokrąglonego zysku

Krok 3: Zaokrąglamy wynik do pełnych złotówek
Jeśli uważasz tę stronę za wartościową, zamieść nasz link:


 

Informacje przedstawione na tej stronie www.ranking-lokat.pl są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne lub nieaktualne informacje zamieszczone na stronie internetowej www.ranking-lokat.pl.

 
 
ABC Lokaty
http://zlotemysli.pl/eliteseo,1/publication/show/6293/praktyczne-porady-finansowe.html
 
Ocena czytelników:
 

Wszystkie książki »

 
 

Online: 1